UAB „Adictus“ teikiamos transporto paslaugos

UAB „Adictus“ teikia krovinių transportavimo paslaugas keliais, jūra, oru bei geležinkeliais su pristatymu "nuo durų iki durų". Teikiame ir pavojingų krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Patyrę vadybininkai konsultuoja krovinių transportavimo klausimais bei padeda parinkti optimalią transportavimo rūšį.

Esant poreikiui – galime pasiūlyti multimodalinių krovinių pervežimo sprendimus. Parengiame bei konsultuojame dėl krovinį lydinčių dokumentų paruošimo bei incoterms sąlygų parinkimo. Profesionalūs vadybininkai atidžiai kontroliuoja kiekvieno kliento krovinio judėjimą ir užtikrina sklandų krovinio pervežimą.

Krovinių gabenimas

transportas
Tarptautinis krovinių gabenimas sausumos kelių transportu (Pavojingų (ADR) bei negabaritinių krovinių gabenimas).

Oro transportu

oro
Įmonė teikia ir populiariausią oro transporto rūšį, kai transportavimo laikas itin ribotas, gabenami vertingi kroviniai arba paskirties vieta sunkiai pasiekiama kitomis transporto rūšimis.

Geležinkelių transportu

Vagonui neturi reikšmės nepalankios oro sąlygos ir jis juda pirmyn 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Be to, perveždami krovinius geležinkeliu Jūs galite sutaupyti iki 30 proc.

Jūrų transportu

Krovinių gabenimas jūrų transportu galimas keliais variantais: pilni (FCL) ir daliniai (LCL) kroviniai. Krovinių gabenimas jūra dažniausiai yra priimtiniausias kainos ir kokybės santykiu.

Muitinės tarpininko skyrius

Muitinės formalumai nuolat kinta, todėl juos tvarkant reikia patirties bei žinių, kurią yra sukaupę UAB „Adictus“ muitinės tarpininko atstovai.

Sandėliavimo paslaugos

sandelys
UAB „Adictus“ kiekvienam klientui gali pasiūlyti ne tik krovinių gabenimo, tačiau ir jų sandėliavimo, paskirstymo bei rūšiavimo paslaugas visų tipų kroviniams.

Distribucija po Lietuvą

Vietinė distribucija – tai prekių, dalinių ir pilnų krovinių paskirstymas, išvežiojimas vietiniu mastu Lietuvoje. Dažnai vietiniai pervežimai yra neatsiejama krovinių gabenimo sausumos transportu dalis.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite klausimų?

[email protected]

Skambinkite:

+37061226263