Tarptautinis krovinių gabenimas sausumos kelių transportu

Krovinių gabenimas sausumo kelių transportu – viena iš stipriausių ir didžiausių UAB „Adictus“ veiklos sričių. Įmonė siūlo tarptautinių pilnų, dalinių ir rinktinių krovinių gabenimą visoje Europoje, NVS ir Pabaltijo šalyse paslaugas. Tranzitinių krovinių iš ES, Baltijos, NVS ir trečiųjų šalių valdymas vyksta iš UAB „Adictus“ terminalo Vilniuje.

Ekspedijuodami dalinius krovinius, juos surenkame iš tiesioginių tiekėjų ir pristatome į užsienio partnerių sandėlius arba į konsolidacinį UAB „Adictus“ priklausantį, daugiau nei 3000 kv. m. ploto, sandėlį Vilniuje. Prekes, kurios laikomos Mūsų konsolidaciniame sandėlyje, pagal kliento norus, galime perpakuoti ar supakuoti, užklijuoti etiketes, t.y. uždėti reikiamam gaminiui ženklą, perkrauti, atrinkti. Šių teikiamų paslaugų pagalba Jūs stebite bei pasirenkate optimalų savo krovinių judėjimą Jums reikalingomis terminais bei apimtimis.

Jei kelių transportu Jūsų krovinį gabenti bus netikslinga, pasiūlysime optimalų transportavimo budą atitinkantį Jūsų poreikius!